Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Wronczyńska

Wronczyńska, Tuczno, wielkopolskie

  • 300 000 zł
  • 849 m²
  • 353,36 zł/m²

Zdjęcie

Anna Bednarska

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Wronczyńska

Wronczyńska, Tuczno, wielkopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

300 000 zł

849 m²

353,36 zł/m²

Działka budowlana, ul. Wronczyńska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

300 000 zł 849 m² 353,36 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 300 000 zł (353,36 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 849 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: ERA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 179640183

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Tucznie, gm. Pobiedziska. Cicha i spokojna miejscowość, położona w sąsiedztwie lasów i jezior.

Działka o łącznej powierzchni ok.850m2. Na działce posadowiony jest domek letniskowy o pow. ok.30m2. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. (...)

Agent

Anna Bednarska

791 346...

791 346 688

791 346 688

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Bednarska

791 346...

791 346 688

791 346 688

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Bednarska

Zostaw telefon, oddzwonimy